برنا پارس با معرفی و بررسی تخصصی محصولات معتبرترین برندها در حوزه‌های کاری خود و ارائه مقالات، اخبار و ویدیوهای مرتبط می‌کوشد تا علاوه بر افزایش آگاهی پیش از خرید، قدمی هرچند کوچک در ارتقای دانش علمی و فنی مشتریان خود بردارد.

پیشرفت چشمگیر و روز افزون فناوری‌های اطلاعاتی و ارتباطی در دهه‌های اخیر، بسیاری از الگوهای اقتصادی، صنعتی، اجتماعی و فرهنگی و شیوه‌های زندگی امروزی را دگرگون کرده است. از دیدگاه اقتصادی، پیشرفت دانش و فناوری‌های نوین شکل رفتارهای اقتصادی را از اقتصاد سنتی به اقتصاد دانش بنیان تغییر داده‏ است. بسیاری در سراسر جهان باور دارند که شتاب گرفتن فرایند تبادل دانش و اطلاعات با کمک فناوری‌های ارتباطی و اطلاعاتی در دستیابی به توسعه پایدار نقشی بسیار کلیدی دارد و در آینده، جامعه شکل گرفته بر پایه دانش و اطلاعات به عنوان الگوی توسعه پایدار شناخته خواهد شد. بازار تجهیزات سیستم‌های اعلام حریق، اطفای حریق، تجهیزات اندازه گیری و کشف گاز بازاری کاملا تخصصی است، از این رو برنا پارس با در اختیار گذاشتن اطلاعات و محتوای کافی و درست و انتشار بی‌طرفانه آن‌ها، در تلاش است نشان ‏‌دهد که تا چه اندازه برای مخاطبان خود احترام و ارزش قائل است و هدفش فروش به هر قیمتی نیست که این می‏‌تواند الگویی برای فرهنگ مشتری مداری و احترام به حقوق مشتری باشد. همچنین شفافیت بیشتر می‌تواند فرهنگ خرید و فروش را بهبود ببخشد و به آرامی و با گذشت زمان فرهنگ چانه زنی را به فرهنگ قیمت واقعی و منصفانه تغییر بدهد.
 در این راستا وب سایت برنا پارس پس از ماه‌ها تلاش و کار کارشناسی در تیرماه ۱۳۹۳ شروع به کار کرد. این وب سایت امکان دسترسی یکسان مردم به محصولات و خدمات خود را در سرتاسر کشور به وجود آورده و به آن‌ها در انتخاب درست‌تر و آگاهانه‌تر کمک می‏‌کند.
برنا پارس با معرفی و بررسی تخصصی محصولات معتبرترین برندهای تولید کننده سیستم‌های اعلام حریق، اطفای حریق، تجهیزات اندازه گیری و کشف گاز در گروه‌های مختلف و با همکاری نزدیک با واردکنندگان و توزیع‏ کنندگان اصلی این کالاها در ایران، تلاش می‏‌کند تا نیازهای متفاوت مشتریان با کاربری‏‌‌های متفاوت آنان را برآورده سازد.
همواره یکی از اولویت‌های ما، تولید و ارائه محتوای فنی مورد نیاز کاربران با بالاترین استانداردها، برای تسهیل در فرایند پیش از خرید آن‌ها بوده است. در صفحه محصولات، معتبرترین برندها در هر حوزه را در دسته‌های مختلف طبقه بندی نمودیم تا انتخاب و یافتن محصول مورد نظرتان به سادگی میسر شود.
در بخش مقالات و اخبار تلاش می‌کنیم تا با ارائه مقالات و پوشش اخبار این حوزه، قدمی هرچند کوچک در ارتقای دانش علمی و فنی کاربران برداریم. در صفحه ویدیو نیز به گردآوری فیلم‌های آموزشی مرتبط می‌پردازیم.
کیفیت و سهولت استفاده از وب‏ سایت و خدمات ارائه شده در آن، همواره یکی از مهم ‏‌ترین و با اولویت ترین موضوعات برای برنا پارس بوده است و همه کارکنان فنی و تخصصی آن نهایت تلاش خود را به عمل می‌آورند تا با ارائه با کیفیت ترین و به‏‌ روز‏ ترین سرویس‌های مبتنی بر وب خدماتی شایسته و تجربه‌ای خوشایند را برای مخاطبان خود به ارمغان بیاورند.
ما همواره از نظرات پیشنهادی، انتقادی و ایده‌های کاربردی شما استقبال می‌کنیم و جهت بهبود شرایط آن‌ها را بکار می‌گیریم. راه‌های ارتباطی را می‌توانید در صفحه تماس با ما ببینید.
خوشحال می‌شویم اگر به صفحه‌های اختصاصی ما در شبکه‌های اجتماعی نیز بپیوندید.

- طراحی و مهندسی
- نصب و راه اندازی
- تأمین
- ساخت
- آموزش
- و ...

با ما تماس بگيريد

- سیستم‌های اعلام حریق آدرس پذیر
- سیستم‌های اعلام حریق متعارف
- سیستم‌های اعلام نشتی گاز
- سیستم‌های شناسایی دود و حرارت
- تجهیزات حفاظتی و امنیتی
- سیستم‌های اطفاء دی اکسید کربن
- سيستم‌های اطفاء سيلابی يا دليوج
- سیستم‌های اطفاء فوم
- سیستم‌های اطفاء پودری
- خاموش کننده‌های اطفاء قابل حمل
- تجهیزات ایمنی
- تجهیزات اندازه گیری و کالیبراسیون
- و ...

با ما تماس بگيريد